TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het op het Journaal na langstlopende programma - sinds 1967 - beleeft op deze donderdag 20 november 2025 zijn slotaflevering van dit jaar.
In juni 2024 was er nog sprake van dat Per Seconde Wijzer van het scherm moest. Toch startte de kennisquiz in september met nieuw elan. De leader en het decor werden opgefrist en de rubriek ‘Deze eeuw’ keerde terug.
Vertrouwd was presentator Erik Dijkstra, sinds 2018 de opvolger van Kees Driehuis, die 29 jaar het gezicht was. “Ik vind dat de quiz nooit moet verdwijnen”, zei Dijkstra op NPO Radio 1 toen het programma onder druk stond. “Ik ben daar ontzettend kwaad over. Dit is een klassiek Nederlands programma, een quiz voor gewone mensen met veel kennis."
De voorlopig laatste aflevering van Per Seconde Wijzer zie je op donderdag 20 november 2025 om 19:55 uur op NPO 2. Fans hoeven daarna niet lang te treuren, vanaf 12 januari zijn er weer nieuwe afleveringen.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie