TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Peter Gillis, zijn vriendin Nicol en haar vier kinderen namen in het eerste seizoen van Massa is kassa hun intrek in de riante villa in Neerpelt. Quote ontdekte het pand op de site van een Belgisch vastgoedbedrijf.
Voor vaste kijkers van Massa is kassa zal de verkoop van het huis niet als verrassing komen. Nog voordat de verhuisdozen waren uitgepakt kon Peter het pand al verpatsen. Nicol stak er toen een stokje voor, maar nu lijkt de geboren handelaar alsnog zijn zin te krijgen.
De vraagprijs van het huis is 1.395.000 euro. Voor dat geld krijgt de nieuwe eigenaar een woning met een oppervlakte van 275 vierkante meter, vijf slaapkamers, twee badkamers, een garage met plaats voor vier voertuigen en een reusachtige tuin met grote vijver.
De verkoop van het huis komt ongetwijfeld aan bod in het aangekondigde vierde seizoen van Massa is kassa.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight