TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Peter Gillis, zijn vriendin Nicol en haar vier kinderen namen in het eerste seizoen van Massa is kassa hun intrek in de riante villa in Neerpelt. Quote ontdekte het pand op de site van een Belgisch vastgoedbedrijf.
Voor vaste kijkers van Massa is kassa zal de verkoop van het huis niet als verrassing komen. Nog voordat de verhuisdozen waren uitgepakt kon Peter het pand al verpatsen. Nicol stak er toen een stokje voor, maar nu lijkt de geboren handelaar alsnog zijn zin te krijgen.
De vraagprijs van het huis is 1.395.000 euro. Voor dat geld krijgt de nieuwe eigenaar een woning met een oppervlakte van 275 vierkante meter, vijf slaapkamers, twee badkamers, een garage met plaats voor vier voertuigen en een reusachtige tuin met grote vijver.
De verkoop van het huis komt ongetwijfeld aan bod in het aangekondigde vierde seizoen van Massa is kassa.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden