TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De MAX Vakantieman mystery guest is een van de leukste onderdelen van het programma. Daarin boekt de guest in kwestie een hotelkamer om die vervolgens te beoordelen op hygiëne. In dit geval kwam park Arnhem in Schaarsbergen aan de beurt.
En daar was het niet best toeven met vooral veel vlekken en stof en meubilair dat van ellende uit elkaar dreigde te vallen en dat voor het lieve sommetje van 320 euro voor een lang weekend. Het oordeel van de mystery guest was dan ook een dikke onvoldoende.
Na afloop van het item wordt altijd om een reactie gevraagd van de eigenaar. Peter Gillis liet het volgende weten: "Dat er bij sommige accommodaties achterstallig onderhoud is, zal ik niet ontkennen. Mede door een gebrek aan personeel en vertraging in de aanlevering van materialen is nog niet alles uitgevoerd naar onze maatstaven. Door de omvang van onze parken en aantal accommodaties, moeten wij ook keuzes maken in welke we kunnen vernieuwen en welke worden opgeknapt.'
En daarom gaan een paar parken dicht. "Om met man en macht alles weer up to date te maken voor het volgende seizoen. Wij hopen volgend seizoen weer uw mystery guest te mogen ontvangen en als het positief is, dat het ook wordt uitgezonden.'
Begin augustus was er ook al veel te doen om de parken van Gillis. Ook toen stroomde de klachten over bijvoorbeeld 'Poep, lekkages, gaten, bloed op de banken, viezigheid, schimmel, dat kan niet!'
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025