TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Degenen die het podium hebben vormgegeven zijn production designer Florian Wieder en Fredrik Stormby, verantwoordelijk voor het licht en de videobeelden.
Executive producer Ebba Adielsson zegt "met grote trots" het podium en lichtontwerp te kunnen presenteren. "Zoiets hebben we nog niet eerder gezien op het Eurovisie Songfestival en het concept biedt ons eindeloze mogelijkheden om unieke ruimtes te creëren voor zowel de deelnemende artiesten als de openings- en intervalacts. De creatie van Florian en Fredrik is gewoonweg fantastisch en het zal zo leuk zijn om het eindresultaat te zien!"
Stukje bij beetje worden er meer acts bekend voor het songfestival. Zo vliegt voor het Verenigd Koninkrijk Olly Alexander naar Malmö. Misschien doet deze naam niet meteen een belletje rinkelen, maar mogelijk wel de band waar hij leadzanger van is Years & Years.
Het songfestival vindt in 2024 plaats op 7, 9 en 11 mei in Malmö.
Mooie beelden: terugkeer Jennie Jelies in Spanje
10:38Zien: Eric Corton maakt opwachting in Flikken Maastricht naast Angela Schijf
09:49Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'
09:20Video: Rutger Castricum duwt geluidsman weg om microfoon uit blouse Merel Ek te halen
09:11Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?