TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het survivalprogramma The Summit gaat een groep van twaalf onbekende Nederlanders de uitdaging aan om in twaalf dagen de top van de berg te bereiken. Onderweg krijgen de kandidaten te maken met gevaarlijke omstandigheden en lastige obstakels.
Ze hebben een kwart miljoen euro verdeeld over hun rugzakken. Deze prijs kan dalen als er een deelnemer stopt. Door obstakels te overwinnen en op tijd de top van de berg te bereiken, kunnen de deelnemers hun deel van het geld claimen.
De opnames van The Summit vinden plaats in het noorden van Noorwegen.
Volgens presentator Beau van Erven Dorens kunnen de deelnemers hun borst nat maken. “Het is een combinatie van fysieke en mentale uitdaging”, zegt hij tegen Veronica Superguide. ''Het is een loodzwaar survivalprogramma.” Van Erven Dorens praat het programma aan elkaar en is dus niet zelf in de bergen te zien.
De presentator had zelf ook wel mee willen doen aan het programma. ''Ik zou zelf graag ook mee willen doen. Of ik het ook echt kan, dat weet ik niet. Je moet voor dit programma ook mentaal heel fit zijn.”
The Summit is in het voorjaar van 2025 op RTL 4 te zien.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene