TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het survivalprogramma The Summit gaat een groep van twaalf onbekende Nederlanders de uitdaging aan om in twaalf dagen de top van de berg te bereiken. Onderweg krijgen de kandidaten te maken met gevaarlijke omstandigheden en lastige obstakels.
Ze hebben een kwart miljoen euro verdeeld over hun rugzakken. Deze prijs kan dalen als er een deelnemer stopt. Door obstakels te overwinnen en op tijd de top van de berg te bereiken, kunnen de deelnemers hun deel van het geld claimen.
De opnames van The Summit vinden plaats in het noorden van Noorwegen.
Volgens presentator Beau van Erven Dorens kunnen de deelnemers hun borst nat maken. “Het is een combinatie van fysieke en mentale uitdaging”, zegt hij tegen Veronica Superguide. ''Het is een loodzwaar survivalprogramma.” Van Erven Dorens praat het programma aan elkaar en is dus niet zelf in de bergen te zien.
De presentator had zelf ook wel mee willen doen aan het programma. ''Ik zou zelf graag ook mee willen doen. Of ik het ook echt kan, dat weet ik niet. Je moet voor dit programma ook mentaal heel fit zijn.”
The Summit is in het voorjaar van 2025 op RTL 4 te zien.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me