TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het survivalprogramma The Summit gaat een groep van twaalf onbekende Nederlanders de uitdaging aan om in twaalf dagen de top van de berg te bereiken. Onderweg krijgen de kandidaten te maken met gevaarlijke omstandigheden en lastige obstakels.
Ze hebben een kwart miljoen euro verdeeld over hun rugzakken. Deze prijs kan dalen als er een deelnemer stopt. Door obstakels te overwinnen en op tijd de top van de berg te bereiken, kunnen de deelnemers hun deel van het geld claimen.
De opnames van The Summit vinden plaats in het noorden van Noorwegen.
Volgens presentator Beau van Erven Dorens kunnen de deelnemers hun borst nat maken. “Het is een combinatie van fysieke en mentale uitdaging”, zegt hij tegen Veronica Superguide. ''Het is een loodzwaar survivalprogramma.” Van Erven Dorens praat het programma aan elkaar en is dus niet zelf in de bergen te zien.
De presentator had zelf ook wel mee willen doen aan het programma. ''Ik zou zelf graag ook mee willen doen. Of ik het ook echt kan, dat weet ik niet. Je moet voor dit programma ook mentaal heel fit zijn.”
The Summit is in het voorjaar van 2025 op RTL 4 te zien.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight