TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het survivalprogramma The Summit gaat een groep van twaalf onbekende Nederlanders de uitdaging aan om in twaalf dagen de top van de berg te bereiken. Onderweg krijgen de kandidaten te maken met gevaarlijke omstandigheden en lastige obstakels.
Ze hebben een kwart miljoen euro verdeeld over hun rugzakken. Deze prijs kan dalen als er een deelnemer stopt. Door obstakels te overwinnen en op tijd de top van de berg te bereiken, kunnen de deelnemers hun deel van het geld claimen.
De opnames van The Summit vinden plaats in het noorden van Noorwegen.
Volgens presentator Beau van Erven Dorens kunnen de deelnemers hun borst nat maken. “Het is een combinatie van fysieke en mentale uitdaging”, zegt hij tegen Veronica Superguide. ''Het is een loodzwaar survivalprogramma.” Van Erven Dorens praat het programma aan elkaar en is dus niet zelf in de bergen te zien.
De presentator had zelf ook wel mee willen doen aan het programma. ''Ik zou zelf graag ook mee willen doen. Of ik het ook echt kan, dat weet ik niet. Je moet voor dit programma ook mentaal heel fit zijn.”
The Summit is in het voorjaar van 2025 op RTL 4 te zien.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval