TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het survivalprogramma The Summit gaat een groep van twaalf onbekende Nederlanders de uitdaging aan om in twaalf dagen de top van de berg te bereiken. Onderweg krijgen de kandidaten te maken met gevaarlijke omstandigheden en lastige obstakels.
Ze hebben een kwart miljoen euro verdeeld over hun rugzakken. Deze prijs kan dalen als er een deelnemer stopt. Door obstakels te overwinnen en op tijd de top van de berg te bereiken, kunnen de deelnemers hun deel van het geld claimen.
De opnames van The Summit vinden plaats in het noorden van Noorwegen.
Volgens presentator Beau van Erven Dorens kunnen de deelnemers hun borst nat maken. “Het is een combinatie van fysieke en mentale uitdaging”, zegt hij tegen Veronica Superguide. ''Het is een loodzwaar survivalprogramma.” Van Erven Dorens praat het programma aan elkaar en is dus niet zelf in de bergen te zien.
De presentator had zelf ook wel mee willen doen aan het programma. ''Ik zou zelf graag ook mee willen doen. Of ik het ook echt kan, dat weet ik niet. Je moet voor dit programma ook mentaal heel fit zijn.”
The Summit is in het voorjaar van 2025 op RTL 4 te zien.
Nog Eén Keer Fit toch op tv: PowNed zendt serie uit na herseninfarct Royston Drenthe
15:03Komt er een tweede seizoen van Het Zwaard van Damocles? Art Rooijakkers reageert
14:41Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'