TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kramer was in zijn televisiecarrière onder meer presentator van AVRO's Sportpanorama, de Frank Kramer Show, Hints en Boggle. Hij deed in 1984 verslag van de Olympische Spelen. Daarnaast ging hij in 1994 aan de slag als tennis- en voetbalcommentator bij Eurosport.
Zijn afscheid in 2018 ging niet onopgemerkt voorbij. Kramer deed tijdens zijn laatste klus als voetbalcommentator verslag van de finale van de Amerikaanse competitie. In zijn nachtelijke verslag weidde Kramer over van alles en nog wat uit, maar de wedstrijd liet hij volledig buiten beschouwing. De zenderbazen waren er op zijn zachtst gezegd niet gelukkig mee, maar Kramer kon op veel bijval van de kijkers rekenen. De commentator werd namelijk gedwongen te vertrekken.
Op Twitter deelt collega Philip Kooke het overlijden van Kramer mede. Zoals Kramer zijn afscheid regisseerde bij Eurosport, deed hij dat ook bij dit afscheid. Aan een ieder geeft hij daarom de tekst "Mensen, het was mooi. U wordt allemaal hartelijk bedankt” mee. Frank Kramer werd 73 jaar.
EEN VRIJE GEEST IS UITGEVLOGEN
Voetballer, presentator, quizmaster en voetbalcommentator
Frank Kramer is overleden. Hij is 73 jaar oud geworden.
Frank wil dit nog graag aan u kwijt:
“Mensen, het was mooi. U wordt allemaal hartelijk bedankt” pic.twitter.com/aNlEv26VC5 — Philip K⭕️⭕️ke (@PhilipKooke) December 2, 2020
Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS