TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kramer was in zijn televisiecarrière onder meer presentator van AVRO's Sportpanorama, de Frank Kramer Show, Hints en Boggle. Hij deed in 1984 verslag van de Olympische Spelen. Daarnaast ging hij in 1994 aan de slag als tennis- en voetbalcommentator bij Eurosport.
Zijn afscheid in 2018 ging niet onopgemerkt voorbij. Kramer deed tijdens zijn laatste klus als voetbalcommentator verslag van de finale van de Amerikaanse competitie. In zijn nachtelijke verslag weidde Kramer over van alles en nog wat uit, maar de wedstrijd liet hij volledig buiten beschouwing. De zenderbazen waren er op zijn zachtst gezegd niet gelukkig mee, maar Kramer kon op veel bijval van de kijkers rekenen. De commentator werd namelijk gedwongen te vertrekken.
Op Twitter deelt collega Philip Kooke het overlijden van Kramer mede. Zoals Kramer zijn afscheid regisseerde bij Eurosport, deed hij dat ook bij dit afscheid. Aan een ieder geeft hij daarom de tekst "Mensen, het was mooi. U wordt allemaal hartelijk bedankt” mee. Frank Kramer werd 73 jaar.
EEN VRIJE GEEST IS UITGEVLOGEN
Voetballer, presentator, quizmaster en voetbalcommentator
Frank Kramer is overleden. Hij is 73 jaar oud geworden.
Frank wil dit nog graag aan u kwijt:
“Mensen, het was mooi. U wordt allemaal hartelijk bedankt” pic.twitter.com/aNlEv26VC5 — Philip K⭕️⭕️ke (@PhilipKooke) December 2, 2020
Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost
08:00Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS