TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik had dit jaar graag kandidaat willen zijn”, zegt Rik in gesprek met NU.nl. “Als ik naar de afleveringen kijk, voelt het niet alsof we concessies hebben moeten doen.”
3.117.000 liefhebbers zagen de van het nieuwe seizoen die er vanwege het coronavirus en de daarbij behorende maatregelen haast niet had geweest. "We hebben van tevoren tegen elkaar gezegd: we maken alleen een nieuw seizoen als het veilig en verantwoord is. Daar hebben we een speciaal protocol voor ontwikkeld, dat vergelijkbaar is met de maatregelen die gelden voor het maken van speelfilms en tv-series in coronatijd. Dus de kandidaten en crew zijn voor opnames getest, net als lokale producers en chauffeurs.”
De opdrachten waren wel iets anders van karakter doordat de deelnemers in de bubbel zaten en geen contact met de lokale bevolking in Tsjechië mochten hebben. “Die konden we inderdaad niet doen. Maar we zijn heel blij dat iedereen zich aan het protocol heeft gehouden en weer gezond thuisgekomen is”, aldus Rik.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)