TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Evert Santegoeds, Bart Ettekoven en Airen Mylene waren alledrie aanwezig op het huwelijksfeest van Patty Brard waar Bridget het in 2014 zou hebben aangelegd met André Hazes. Volgens Bridget was er slechts sprake van een bescheiden zoentje en verzint Privé-hoofdredacteur Evert Santegoeds dat er veel meer aan de hand was. Evert kreeg in de uitzending van Shownieuws steun van zijn collega's.
Ettekoven: "Als Bridget zegt dat zij daar alleen een kusje heeft gekregen, dan liegt ze gewoon dat ze barst.” Presentatrice Airen Mylene bemoeide zich er ook mee: “Ja, ik en veel anderen hebben gewoon gezien dat er wel meer gaande was dan een kusje. Zo zou ik het totaal niet willen omschrijven.”
En daarmee lijkt het kort geding van Bridget Maasland bij voorbaat kansloos. Eerder deze week sprak Peter R. de Vries in RTL Boulevard nog schande van de praktijken van Privé die volgens hem de naam van Bridget onterecht door het slijk haalde. De Vries is directeur van het advocatenkantoor dat Bridget bijstaat. Peter R. kreeg in het entertainmentprogramma alle ruimte om Evert Santegoeds zwart te maken, maar nu lijkt het toch zo te zijn dat zijn eigen client hem niet de waarheid heeft verteld.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
