TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Evert Santegoeds, Bart Ettekoven en Airen Mylene waren alledrie aanwezig op het huwelijksfeest van Patty Brard waar Bridget het in 2014 zou hebben aangelegd met André Hazes. Volgens Bridget was er slechts sprake van een bescheiden zoentje en verzint Privé-hoofdredacteur Evert Santegoeds dat er veel meer aan de hand was. Evert kreeg in de uitzending van Shownieuws steun van zijn collega's.
Ettekoven: "Als Bridget zegt dat zij daar alleen een kusje heeft gekregen, dan liegt ze gewoon dat ze barst.” Presentatrice Airen Mylene bemoeide zich er ook mee: “Ja, ik en veel anderen hebben gewoon gezien dat er wel meer gaande was dan een kusje. Zo zou ik het totaal niet willen omschrijven.”
En daarmee lijkt het kort geding van Bridget Maasland bij voorbaat kansloos. Eerder deze week sprak Peter R. de Vries in RTL Boulevard nog schande van de praktijken van Privé die volgens hem de naam van Bridget onterecht door het slijk haalde. De Vries is directeur van het advocatenkantoor dat Bridget bijstaat. Peter R. kreeg in het entertainmentprogramma alle ruimte om Evert Santegoeds zwart te maken, maar nu lijkt het toch zo te zijn dat zijn eigen client hem niet de waarheid heeft verteld.
De streamingtip van de week: One Battle After Another
14:03De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen