TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Kom maar naar beneden en sla je slag!" was op de televisie te horen van 1990 tot en met 1993. Prijzenslag werd destijds gepresenteerd door Hans Kazàn. De gelukkigen uit het publiek raadden de prijzen van onder andere een damestrui, een parasol of een dubbeldeurs koelkast, in guldens. Met een bonus wanneer de deelnemer exact de juiste prijs noemde.
Het programma heeft een moderner jasje gekregen en heet nu Prijzenjacht. Rob Janssen - hij presenteerde eerder Lucky 13 - is de altijd enthousiaste quizmaster. Achter de desk staan nu twee duo's die geholpen worden door een grote schare fans achter hen op de tribune. Ze gaan de prijzen raden van bijvoorbeeld een cruise naar de Cariben, een opblaasbare hottub, of een airfryer. In euro's natuurlijk.
In deze eerste week is het aan bekende gezichten zoals Winston Gerschtanowitz, Tooske Ragas, John de Bever, Danny Froger en Tim Coronel om het spits af te bijten. Ook Mark Baanders, Roy Donders, Annemarie Brüning, Josje Huisman en Thomas Cammaert maken hun opwachting.
Prijzenjacht is vanaf maandag 1 september elke werkdag om 19:00 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette