TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkcijferkoningin Tina Nijkamp meldt dat we dit jaar niet meer op racende BN'ers hoeven te rekenen maar dat de show volgend jaar een comeback maakt. Waarom het zo lang moet duren, is niet helemaal duidelijk. Misschien had Martijn geen tijd of was het geld op bij RTL. Race Across the World schijnt nogal duur te zijn.
In het programma moeten BN'er-koppels van de ene kant van een continent of land naar de andere kant reizen zonder veel geld en zonder het vliegtuig te pakken. Het eerste seizoen speelde zich af in Zuid-Amerika waar Hugo Kennis en Eva Cleven na een enerverende reis als eerste op de plaats van bestemming aankwamen.
Het tweede seizoen gaat zich volgens Tina waarschijnlijk afspelen in Canada of Azië.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'