TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau van Erven Dorens krijgt een nieuw programma bij RTL4. De presentator reist daarvoor met zes verloofde koppels af naar Jordanië.
De show heet Race om de ringen, waarin zes verloofde koppels strijden om de huwelijksreis van hun dromen te winnen. De tortelduifjes moeten onder leiding van Van Erven Dorens allerlei opdrachten uitvoeren in Jordanië.
Van Erven Dorens bedacht het programma zelf. Tijdens zijn voettocht die hij aflegde door de woestijn in Beaufort kwam de 50-jarige Haarlemmer op het idee van Race om de ringen. "Het wordt een geweldig avontuur, maar ook: afzien, afzien en nog eens afzien. Het is de ultieme relatietest en tegelijk een diplomatiek steekspel”, aldus de presentator.
Het is nog niet bekend wanneer RTL4 het programma Race om de ringen op de buis zet.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën