TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau van Erven Dorens krijgt een nieuw programma bij RTL4. De presentator reist daarvoor met zes verloofde koppels af naar Jordanië.
De show heet Race om de ringen, waarin zes verloofde koppels strijden om de huwelijksreis van hun dromen te winnen. De tortelduifjes moeten onder leiding van Van Erven Dorens allerlei opdrachten uitvoeren in Jordanië.
Van Erven Dorens bedacht het programma zelf. Tijdens zijn voettocht die hij aflegde door de woestijn in Beaufort kwam de 50-jarige Haarlemmer op het idee van Race om de ringen. "Het wordt een geweldig avontuur, maar ook: afzien, afzien en nog eens afzien. Het is de ultieme relatietest en tegelijk een diplomatiek steekspel”, aldus de presentator.
Het is nog niet bekend wanneer RTL4 het programma Race om de ringen op de buis zet.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse