TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het boterde al nooit tussen Rachel en Monique, maar zo te lezen hield Rachel zich tot nu toe nog in. Dat doet ze nu niet meer. "Monique is een vrouw van in de veertig, die niets aan haar handen mankeert. Ga eens werken voor je geld, denk ik dan! In plaats van continu je hand ophouden."
Volgens Rachel stuurt Monique de hele dag Tikkies naar André, die inmiddels samenwoont met Sarah van Soelen, voor al haar onkosten. Het zou gaan om dure uitjes, vakantie en de werkster. Daarnaast krijgt Monique ook nog alimentatie en leefgeld, iets waar ze volgens Rachel geen recht op heeft omdat zij en André nooit zijn getrouwd.
Rachel vindt het verder ergerlijk dat zij in de publieke opinie wordt gezien als bemoeizuchtige heks en Monique als slachtoffer omdat André haar meerdere keren voor een ander verliet. "Wat ik vervelend vind, is dat sommige mensen denken dat Monique zielig is, dat ze slachtoffer is. Ze doorzien niet hoe ze werkelijk is."
Monique verdient intussen ook wat eigen geld, zoals te zien is op haar instagram-pagina.
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'