TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het boterde al nooit tussen Rachel en Monique, maar zo te lezen hield Rachel zich tot nu toe nog in. Dat doet ze nu niet meer. "Monique is een vrouw van in de veertig, die niets aan haar handen mankeert. Ga eens werken voor je geld, denk ik dan! In plaats van continu je hand ophouden."
Volgens Rachel stuurt Monique de hele dag Tikkies naar André, die inmiddels samenwoont met Sarah van Soelen, voor al haar onkosten. Het zou gaan om dure uitjes, vakantie en de werkster. Daarnaast krijgt Monique ook nog alimentatie en leefgeld, iets waar ze volgens Rachel geen recht op heeft omdat zij en André nooit zijn getrouwd.
Rachel vindt het verder ergerlijk dat zij in de publieke opinie wordt gezien als bemoeizuchtige heks en Monique als slachtoffer omdat André haar meerdere keren voor een ander verliet. "Wat ik vervelend vind, is dat sommige mensen denken dat Monique zielig is, dat ze slachtoffer is. Ze doorzien niet hoe ze werkelijk is."
Monique verdient intussen ook wat eigen geld, zoals te zien is op haar instagram-pagina.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid