TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De terugkeer van Ranking the Stars was de afgelopen weken een kijkcijfersucces. De eerste aflevering trok zelfs met mensen die uitgesteld keken 1,6 miljoen kijkers. Vanavond ranken tien BN’ers zichzelf en anderen voor het laatst in dit seizoen, maar grote kans dat het programma komend seizoen terugkeert.
Kritiek was er op de deelname van Lilian Marijnissen, ex-fractievoorzitter van de SP. Tv-columnisten vroegen zich af of het wel goed was voor haar imago om in het panel te gaan zitten, want je wordt voor schut gezet.
Marijnissen zelf haalt haar schouders erover op. “Robèrt van Beckhoven en Loretta Schrijver waren superlief. We hebben het ontzettend gezellig gehad, er hebben geloof ik een miljoen mensen naar gekeken”, zei ze in De Oranjewinter.
De laatste aflevering van dit seizoen Ranking the Stars zie je op zondag 26 januari 2025 vanaf 21:15 uur op RTL 4.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026