TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl Ranking the Talent in de eerste aflevering voor kijkers nog nieuw en onbekend was, is dat in deze tweede aflevering niet meer het geval. De meeste kijkers weten nu precies wat ze kunnen verwachten.
Als je de eerste aflevering echter hebt gemist, leggen we het graag nog even uit. Ranking the Talent bestaat uit twee rondes: in de eerste ronde treden vijf variétéacts op. Vervolgens is het aan de mensen in de studio om deze acts te beoordelen aan de hand van een cijfer. Als dat is gelukt, mogen zowel de twee panels bestaande uit BN'ers als de kijkers thuis de deelnemers ranken: van 1 tot 5. Ze moeten hierbij de mening van het publiek in acht nemen.
In de tweede ronde herhaalt dit zich, maar daarin nemen vijf muzikale acts het tegen elkaar op. Zo deden in de eerste aflevering Charly Luske, Tommy Christiaan en Leon Sherman nog samen een gooi naar de winst.
Als je tijdens de uitzending mee rankt, zou je dat ook zomaar iets kunnen opleveren. De makers geven namelijk iedere aflevering weer zo'n duizend prijzen weg: van tickets voor de Dutch Grand Prix in 2024, tegoedbonnen voor Blokker tot huishoudelijke apparaten. Meedoen kan via www.rankingthetalent.nl.
Ranking the Talent is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6. Johnny de Mol presenteert het.
Partnerbijdrage
Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
