TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Like Monica krijgt een vervolg op Videoland. Monica Geuze (26) kondigde woensdag het tweede seizoen van haar eigen realityserie aan.
De influencer bedient haar fans al jarenlang met allerlei video’s uit haar dagelijks leven. Daar zag Videoland brood in en zodoende ging de streamingdienst in zee met Monica. Nu haar realityserie een succes is, komt er dus ook een tweede seizoen.
De opnames voor het tweede seizoen van Like Monica zijn in volle gang, zo deelt Monica in haar Instagram Stories. Wanneer de nieuwe afleveringen bij Videoland te zien zijn, is nog niet bekend. Volgens de influencer is dat wel ‘binnenkort’.
In de nieuwe reeks is onder andere te zien hoe Monica samen met Rob en Zara-Lizzy, het meisje dat ze kreeg uit een eerdere relatie met voetballer Lars Veldwijk, intrek neemt in een nieuw huis.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'