TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van realityserie Urk! kunnen hun hart ophalen. SBS6 heeft namelijk de startdatum van het vierde seizoen bekendgemaakt.
In Urk! wordt een aantal opmerkelijke dorpsgenoten met totaal verschillende achtergronden tijdens hun dagelijkse bezigheden op de voet gevolgd. Zo krijgen de kijkers een inkijkje in het reilen en zeilen van de Urker gemeenschap, ook tijdens de coronapandemie.
In de vierde reeks van de populaire realityserie over het vissersdorp Urk maken Teun Föhn, Albert, Fred, de tweeling Mathilde en Gerda (en haar vriend Klaas) en de oma’s Grietje en Eitje weer hun opwachting. Ook Tony en Jacomien krijgen we weer te zien.
Het nieuwe seizoen van Urk! is vanaf dinsdag 31 augustus wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden