TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op voorhand lijkt voormalig Joegoslavië de minst exotische bestemming op de bucketlist van Tom Waes. Toch ruimde hij twee afleveringen van Reizen Waes: De Bucketlist in voor het land dat na de val van het communisme en de burgeroorlogen in de jaren 90 uiteenviel.
Tegen De Zondag zei Waes: “Dat staat nog op mijn netvlies gebrand. Maar het is zo’n bijzondere bestemming; het deed me denken aan onze aflevering in Noord-Ierland, waar je ook nog de haat kon voelen. Tegelijkertijd waren de mensen zo gastvrij. Misschien is dat wel de rode draad van de serie: tof volk.”
In het eerste deel reist de Belgische tv-maker van Kroatië via Bosnië en Herzegovina naar de Servische hoofdstad Belgrado. Hij leert onder andere bobsleeën, bezoekt een bedevaartsoord en proeft een wel heel opmerkelijk gerecht.
Deze aflevering van Reizen Waes: De Bucketlist zie je op zondag 26 oktober 2025 om 21:10 uur op NPO 3.
De TV van gisteren: onverwachte exit in The Masked Singer verbijstert panel en kijkers
06:47Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten