TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koning trad een maand geleden op in het RTL-programma Jinek. Hij roastte Thierry Baudet, hetgeen hem op nogal wat kritiek kwam te staan. Baudet liep tijdens het stuk sowieso al weg. RTL en Jinek waren ook niet bepaald blij met de inhoud.
Volgens Koning speelt de zender het spel nu niet eerlijk. "Als RTL in een persbericht leugens over mij verspreidt en ernstige beschuldigingen zonder enige onderbouwing of aanleiding rondbazuint is dat natuurlijk wel van groot belang voor mij", zegt de komiek in het AD.
In een persbericht bracht RTL naar buiten dat "Martijn Koning ondanks herhaalde verzoeken van de redactie de inhoud van zijn bijdrage niet heeft gedeeld." Volgens Koning is dat onzin. "Ook Peter van der Vorst (contentdirecteur RTL, red.) heeft de appjes waarin ik Eva Jinek heb aangeboden dat zij de tekst van tevoren mag lezen", stelt Koning.
Vanavond op TV: Hunted, Gelukkig hebben we de foto's nog!, The Accountant
11:25Video: Wat is toch het geheim van al die programma's met BN'ers?
11:13Finaleweek vol spanning: Heel Holland Bakt gooit format radicaal om
10:44André Hazes kondigt uitzending theatershow aan: 'Het is gelukt!'
10:22Wierd Duk loopt boos weg uit EO-programma Dit is de week