TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koning trad een maand geleden op in het RTL-programma Jinek. Hij roastte Thierry Baudet, hetgeen hem op nogal wat kritiek kwam te staan. Baudet liep tijdens het stuk sowieso al weg. RTL en Jinek waren ook niet bepaald blij met de inhoud.
Volgens Koning speelt de zender het spel nu niet eerlijk. "Als RTL in een persbericht leugens over mij verspreidt en ernstige beschuldigingen zonder enige onderbouwing of aanleiding rondbazuint is dat natuurlijk wel van groot belang voor mij", zegt de komiek in het AD.
In een persbericht bracht RTL naar buiten dat "Martijn Koning ondanks herhaalde verzoeken van de redactie de inhoud van zijn bijdrage niet heeft gedeeld." Volgens Koning is dat onzin. "Ook Peter van der Vorst (contentdirecteur RTL, red.) heeft de appjes waarin ik Eva Jinek heb aangeboden dat zij de tekst van tevoren mag lezen", stelt Koning.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027