TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ricardo Ras (35) werd door Carlo Boszhard, Irene Moors en Elise Schaap uitgeroepen tot winnaar van De Casting Kantine. Met zijn persiflage van Robert ten Brink is hij volgende week al te zien in de seizoenspremière van De TV Kantine.
Carlo Boszhard was vol lof over de winnaar. “Je was heel erg constant. Dan moet je een keuze maken en die keuze is gemaakt op het volgende: de winnaar heeft iets uit z’n rol gehaald, waardoor het satire wordt, waardoor het als ik de volgende keer kijk naar die bekende Nederlander, ik er toch anders naar ga kijken.”
Elise was het helemaal met hem eens. "Als Robert niet kan, kun jij invallen. We zien het verschil niet. Het is feilloos. Het zit helemaal in je vingers."
Het nieuwe seizoen van De TV Kantine is vanaf donderdag 14 januari om 20.30 uur te zien bij RTL4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'