TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ricardo Ras (35) werd door Carlo Boszhard, Irene Moors en Elise Schaap uitgeroepen tot winnaar van De Casting Kantine. Met zijn persiflage van Robert ten Brink is hij volgende week al te zien in de seizoenspremière van De TV Kantine.
Carlo Boszhard was vol lof over de winnaar. “Je was heel erg constant. Dan moet je een keuze maken en die keuze is gemaakt op het volgende: de winnaar heeft iets uit z’n rol gehaald, waardoor het satire wordt, waardoor het als ik de volgende keer kijk naar die bekende Nederlander, ik er toch anders naar ga kijken.”
Elise was het helemaal met hem eens. "Als Robert niet kan, kun jij invallen. We zien het verschil niet. Het is feilloos. Het zit helemaal in je vingers."
Het nieuwe seizoen van De TV Kantine is vanaf donderdag 14 januari om 20.30 uur te zien bij RTL4.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene