TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ricardo Ras (35) werd door Carlo Boszhard, Irene Moors en Elise Schaap uitgeroepen tot winnaar van De Casting Kantine. Met zijn persiflage van Robert ten Brink is hij volgende week al te zien in de seizoenspremière van De TV Kantine.
Carlo Boszhard was vol lof over de winnaar. “Je was heel erg constant. Dan moet je een keuze maken en die keuze is gemaakt op het volgende: de winnaar heeft iets uit z’n rol gehaald, waardoor het satire wordt, waardoor het als ik de volgende keer kijk naar die bekende Nederlander, ik er toch anders naar ga kijken.”
Elise was het helemaal met hem eens. "Als Robert niet kan, kun jij invallen. We zien het verschil niet. Het is feilloos. Het zit helemaal in je vingers."
Het nieuwe seizoen van De TV Kantine is vanaf donderdag 14 januari om 20.30 uur te zien bij RTL4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie