TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy is straks het nieuwe gezicht van Ranking the stars, maar eigenlijk wilde de RTL-leiding daar Richard Groenendijk neerzetten. De cabaretier bedankte voor de eer.
“Ik ben eerder en ook nu weer gevraagd om Ranking te presenteren, maar dat doe ik om twee redenen niet", vertelt Groenendijk aan Superguide. "Ik ben als presentator iets te lief, vrees ik. Zeker voor zo’n show."
De cabaretier kon het daarnaast niet over zijn hart verkrijgen om zijn goede vriend Paul de Leeuw als presentator van Ranking the stars te vervangen. "Het zou natuurlijk een gigantisch mes in de rug van Paul zijn, als ik hier ja tegen zou zeggen.”
Ranking the Stars is vanaf 27 oktober wekelijks op woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'