TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De kans is behoorlijk groot dat zo’n programma er nog eens komt. Sterker nog, het is dat het coronavirus uitbrak, anders waren we al naar Frankrijk afgereisd voor een pilot. Maar van uitstel komt geen afstel”, zegt Felderhof in Veronica Magazine.
Toch denkt de presentator dat het programma niet in de huidige vorm moet terugkeren. “Dat is me vaak gevraagd, vorig jaar zelfs nog. Wat ik nog wel zou willen, is naar Saint-Tropez om terug te kijken op de afleveringen. Bijvoorbeeld per locatie: dat je in een aflevering verschillende belangrijke scènes rond het zwembad ziet.”
Felderhof was vijftien jaar lang, van 1996 tot 2010, de presentator van het programma. “Het was nooit mijn doel om dingen te ontfutselen of om mensen op een leugen te betrappen. Dat gaf de gasten het gevoel dat ze veilig vrijuit konden praten. Die gesprekken mis ik af en toe. Net zoals ik het mis om samen met een crew aan iets moois te werken."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster