TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Bij dit seizoen speelt het verleden van het programma een grote rol; ik kreeg er wel een melancholisch gevoel bij. Het seizoen is gevuld met echo’s uit het verleden. Maar het is niet alleen nostalgie, het is ook gemaakt voor nieuwe kijkers. Bovenal is het zo bijzonder omdat het simpelweg Wie is de Mol? blijft: een prachtig programma vol mysterie, spanning en avontuur. In Portugal dit keer. Ik vind het eervol dat ik het nu al voor de negende keer mag presenteren.”
“Veel mensen kijken graag naar een mysterie. We geven je een raadsel – en dan wil je weten hoe het zit. Bovendien nodigt het programma uit om mee te raden: kijkers delen actief hun theorieën over de Mol. Ze speculeren elk seizoen weer volop in de app, maar ook op sociale media. Het is prachtig om te zien hoeveel kijkers er elk jaar weer van genieten en hoe jong en oud er steeds opnieuw plezier beleven. Mensen kijken vaak samen; met vrienden of met het hele gezin. Echt leuk!”
“Ik was altijd al fan, ook voordat ik in 2015 zelf kandidaat was. Al die volwassen mensen die weer even kind zijn en zich overgeven aan een onvoorspelbaar psychologisch avontuur: geweldig. Wie is de Mol? evolueert met de tijd, waardoor elk seizoen weer anders is.
We proberen het continu nog beter, nog verrassender te maken. Een extra reden waarom ik het zo leuk vind, is omdat ik me als journalist veelal met ernstige zaken bezighoud. Dan is het heerlijk dat ik me een keer per jaar kan overgeven aan iets waar mensen zo van genieten.”
Het jubileumseizoen van Wie Is de Mol? zie je vanaf 1 november 2025 iedere zaterdag om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4