TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram onthult Rik van de Westelaken op welk moment in Wie is de Mol? hij Merel begon te verdenken. Hij zat eerst op Evi en Evelien, maar ineens kwam Merel in zijn vizier. Waar het begon? Bij de serenade-opdracht. Jeweetwel, met al die balkonnetjes.
Eerder vertelde hij al aan de Telegraaf niet vooraf te willen weten wie de Mol was. "Er is mij veel aan gelegen dat het een mooi seizoen gaat worden. Daarom wilde ik, geheel tegen mijn natuur in, niet van tevoren weten wie de mol is. Het is al spannend genoeg."
Hij had natuurlijk gelijk: Merel was de Mol. Ze had ook wat vreemde acties en vooral de opdracht met de staafjes schepte verwarring. Inmiddels heeft ze daar in een livestream met RTL een verklaring voor gegeven: "Er stond een vrijstelling voor de finale op het spel, maar daar had ik als Mol natuurlijk helemaal niks aan. Ik hoefde de vrijstelling dus ook niet te hebben. Ik dacht: 'Ik ga nu de ideale kandidaat uithangen.' Ik was zo aan het tellen en in een vlaag van verstandsverbijstering pakte ik de pin eruit en kreeg Niels de vrijstelling."
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België