TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram onthult Rik van de Westelaken op welk moment in Wie is de Mol? hij Merel begon te verdenken. Hij zat eerst op Evi en Evelien, maar ineens kwam Merel in zijn vizier. Waar het begon? Bij de serenade-opdracht. Jeweetwel, met al die balkonnetjes.
Eerder vertelde hij al aan de Telegraaf niet vooraf te willen weten wie de Mol was. "Er is mij veel aan gelegen dat het een mooi seizoen gaat worden. Daarom wilde ik, geheel tegen mijn natuur in, niet van tevoren weten wie de mol is. Het is al spannend genoeg."
Hij had natuurlijk gelijk: Merel was de Mol. Ze had ook wat vreemde acties en vooral de opdracht met de staafjes schepte verwarring. Inmiddels heeft ze daar in een livestream met RTL een verklaring voor gegeven: "Er stond een vrijstelling voor de finale op het spel, maar daar had ik als Mol natuurlijk helemaal niks aan. Ik hoefde de vrijstelling dus ook niet te hebben. Ik dacht: 'Ik ga nu de ideale kandidaat uithangen.' Ik was zo aan het tellen en in een vlaag van verstandsverbijstering pakte ik de pin eruit en kreeg Niels de vrijstelling."
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties