TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram onthult Rik van de Westelaken op welk moment in Wie is de Mol? hij Merel begon te verdenken. Hij zat eerst op Evi en Evelien, maar ineens kwam Merel in zijn vizier. Waar het begon? Bij de serenade-opdracht. Jeweetwel, met al die balkonnetjes.
Eerder vertelde hij al aan de Telegraaf niet vooraf te willen weten wie de Mol was. "Er is mij veel aan gelegen dat het een mooi seizoen gaat worden. Daarom wilde ik, geheel tegen mijn natuur in, niet van tevoren weten wie de mol is. Het is al spannend genoeg."
Hij had natuurlijk gelijk: Merel was de Mol. Ze had ook wat vreemde acties en vooral de opdracht met de staafjes schepte verwarring. Inmiddels heeft ze daar in een livestream met RTL een verklaring voor gegeven: "Er stond een vrijstelling voor de finale op het spel, maar daar had ik als Mol natuurlijk helemaal niks aan. Ik hoefde de vrijstelling dus ook niet te hebben. Ik dacht: 'Ik ga nu de ideale kandidaat uithangen.' Ik was zo aan het tellen en in een vlaag van verstandsverbijstering pakte ik de pin eruit en kreeg Niels de vrijstelling."
De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 maart 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Jurassic World: Fallen Kingdom
21:37Herman van der Zandt staat stil bij overlijden René Karst in De Slimste Mens
19:10Martijn Krabbé geeft update voor start nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken en stelt fans gerust