TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram onthult Rik van de Westelaken op welk moment in Wie is de Mol? hij Merel begon te verdenken. Hij zat eerst op Evi en Evelien, maar ineens kwam Merel in zijn vizier. Waar het begon? Bij de serenade-opdracht. Jeweetwel, met al die balkonnetjes.
Eerder vertelde hij al aan de Telegraaf niet vooraf te willen weten wie de Mol was. "Er is mij veel aan gelegen dat het een mooi seizoen gaat worden. Daarom wilde ik, geheel tegen mijn natuur in, niet van tevoren weten wie de mol is. Het is al spannend genoeg."
Hij had natuurlijk gelijk: Merel was de Mol. Ze had ook wat vreemde acties en vooral de opdracht met de staafjes schepte verwarring. Inmiddels heeft ze daar in een livestream met RTL een verklaring voor gegeven: "Er stond een vrijstelling voor de finale op het spel, maar daar had ik als Mol natuurlijk helemaal niks aan. Ik hoefde de vrijstelling dus ook niet te hebben. Ik dacht: 'Ik ga nu de ideale kandidaat uithangen.' Ik was zo aan het tellen en in een vlaag van verstandsverbijstering pakte ik de pin eruit en kreeg Niels de vrijstelling."
Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'
08:42De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde: ‘Waarom die zus?!’
08:37Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'