TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begon maandag allemaal met dit bericht op Twitter.
Hi Victor, bedankt voor het delen van jouw ervaring. Wij vinden de Moon Calendar goed passen bij ons merk. 😊 Betekenisvolle momenten creëren en mensen helpen rust te vinden in hun drukke leven. Dat vinden wij erg belangrijk. Happy maandag! Groet, Richard — Rituals Cosmetics (@Rituals) October 4, 2021
Maar nadat er nog veel meer kritiek kwam op de maankalender van de 'moonsisters', krabbelt Rituals toch wat terug en is het een iets minder happy woensdag. Lieke en Jetteke kramen namelijk nogal wat flauwekul uit.
Ze zeiden in het verleden bijvoorbeeld dat de bestorming van het Capitool in Washington door de stand van de maan kwam. En die hele kalender staat vol met andere gekkigheid. De dames zijn ook fervente tegenstanders van het vaccinatiebeleid.
Rituals is blijkbaar wat geschrokken van de commotie en zegt nu op hun site het volgende: 'Wij betreuren de ophef die is ontstaan over onze samenwerking met de zussen van Lexmond op Twitter. Onze samenwerking heeft enkel betrekking op het aanbieden van de Moon Calendar, een product dat al jaren met succes in Nederland verkocht wordt. Wij benadrukken hier graag met klem dat wij ons vanaf het begin volledig aansluiten bij het vaccinatiebeleid van de overheid'.
In dit filmpje vertellen de zussen nog maar eens hoeveel ze van de maan houden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji