TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit blijkt uit de programmering van de STER.
In het programma Wie Denk je Wel Dat Je Bent? zetten de twee heren bepaalde groepen tegenover elkaar die op het eerste gezicht tegengesteld lijken. Ze onderwerpen deze mensen aan psychologische, sociale en fysieke experimenten om erachter te komen of ze inderdaad alleen maar verschillen of dat er ergens ook overeenkomsten zitten. Uiteraard kan een dosis humor hier niet bij ontbreken.
In de eerste twee seizoenen bleven deze experimenten overigens niet ongezien. Rob Urgert en Joep van Deudekom trokken geregeld meer dan 1 miljoen kijkers, mede dankzij de goede programmering: Wie Denk je Wel Dat Je Bent? stond namelijk vlak na kijkcijferhit Boer Zoekt Vrouw geprogrammeerd. Dit jaar is dat wederom het geval, dus de verwachtingen zijn alvast hooggespannen.
Wie Denk Je Wel Dat Je Bent? is vanaf 17 september wekelijks om 21:25 uur te zien bij NTR op NPO1.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek