TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robbert Rodenburg krijgt ook een hoofdrol in The Passion. De 25-jarige presentator kruipt voor een nieuwe hoofdrol in het jaarlijkse paasverhaal in de huid van de discipel Tomas.
KRO-NCRV gaf maandag de rol van Robbert Rodenburg als discipel Tomas prijs. “Bij de eerste editie van The Passion stond ik op het plein in Gouda en ook daarna heb ik elke editie gekeken. Dat ik nu ben gevraagd voor deze specifieke rol vind ik niet alleen heel leuk, maar eigenlijk ook heel toepasselijk. De twijfel van de ongelovige Tomas past ook bij mij persoonlijk. Nog steeds ben ik iemand die heel erg zoekt naar waar ik wel of niet in geloof. En ook persoonlijk heb ik veel vragen. Meedoen aan The Passion is een mooie kans om weer eens opnieuw te kijken naar het geloof en hoe dit bij mij past", laat Rodenburg weten op de site van The Passion.
Robbert Rodenburg is bekend van zijn online serie Open Kaart en zijn rollen in Brugklas en SpangaS. In 2021 won hij Expeditie Robinson. Eerder werden al de namen van William Spaaij (Jezus), Angela Schijf (Maria), Matteo van der Grijn (Petrus), Keizer (Judas), Gaia Aikman (Maria Magdalena) en Anita Witzier (Verslaggever) bekendgemaakt. In een later stadium komt KRO-NCRV met meer namen naar buiten voor onder anderen Pilatus en de overige discipelen.
The Passion is op Witte Donderdag 28 maart om 20.30 uur te zien op NPO1. Het spektakel komt deze jaargang vanuit Zeist.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los