TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruzie met de dingen. Of eerder: ruzie met zijn gedachten daarover. Cabaretier Ronald Goedemondt heeft niets met een terugblik op het jaar of het op de hak nemen van politici. Hij maakt liever grappen over de alledaagsheid der dingen. En daarmee is hij uniek. Zo ook in zijn theatervoorstelling Numero Uno.
Met rappe tong en veel bijgeluiden geeft hij met het grootste gemak een minutenlange uiteenzetting over het ophangen van een haakje of over het tappen van een softijsje. Tijdens zijn grappige overdenkingen gebruikt hij haast elke komma om verder te surfen op een andere gedachte, kwinkslag of absurditeit, om uiteindelijk toch, als een boemerang, terug te komen bij zijn oorspronkelijke onderwerp. Goedemondt observeert kortom, en dan eigenlijk vooral zichzelf. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader