TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer laat van zich horen in de tweede aflevering van Rooijakkers over de Vloer. Art Rooijakkers gaat namelijk op visite in Fijnaart om samen met Frans en zijn vrouw Mariska terug te blikken op een loodzwaar jaar.
Mariska kreeg begin 2022 een herseninfarct waar ze maanden van moest revalideren. Inmiddels gaat het beter, maar de volkszanger blijft bezorgd over haar gezondheid. Zo vertelde hij in de podcast 30 minuten rauw: “Ik heb gewoon gezegd: ‘Als Maris hier niet uitkomt, dan stop ik met zingen. Dan ga ik haar volledig verzorgen’. Ze is de moeder van m'n vier kinderen. We zijn altijd samen.”
Ook is Bauer zelf de laatste maanden bewuster met zijn gezondheid bezig. De 49-jarige Brabander wil twintig kilo afvallen en gaat daarom iedere dag twee uur wandelen.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'