TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kijkcijfers van Rooijakkers over de Vloer laten te wensen over en dus heeft RTL 4 besloten om de show vanaf nu op een ander tijdstip uit te zenden.
Dat meldt mediadeskundige Tina Nijkamp.
De eerste aflevering van Rooijakkers over de Vloer met Rico Verhoeven trok 446.000 kijkers en bij de tweede aflevering met Erik van Looy bleven er nog 439.000 plakken. Vorig seizoen wist het programma zo'n 600.000 tot 700.000 kijkers per aflevering te scoren. Dat is een flink verschil in de lineaire kijkcijfers en dus vond RTL 4 het blijkbaar tijd om in te grijpen.
De show was eerst elke zondag te zien voor Beste Kijkers, maar deze programma's wisselen nu van tijdstip. Beste Kijkers is vanaf nu elke zondag om 21:05 uur te zien bij RTL 4. Rooijakkers over de Vloer wordt op die dag om 22:15 uur uitgezonden bij de zender. In de eerstvolgende aflevering gaat Art Rooijakkers langs bij Nick Schilder.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is