TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bovendien is Uitstel van Executie gestopt dus er is ruimte zat voor een nieuw huizenprogramma. Tijl Beckand presenteert in dit geval en natuurlijk doet bouwdeskundige Bob Sikkes ook weer mee.
In het nieuwe programma kopen kandidaten huizen om ze vervolgens op te knappen en met winst door te verkopen. Flippen heet dat in het jargon. De kandidaten moeten zelf het werk doen maar Bob is er om ze met raad en daad bij te staan. In een podcast vertelde Bob dat de opnamen al een tijdje bezig zijn en dat hij verbaast is over hoe slecht de kandidaten zijn voorbereid. Het is daarom nog maar de vraag of de deelnemers met winst naar huis gaat.
Op TLC en Discovery+ zijn al verschillende programma's te zien over flippen zoals Flip that House en Flip or Flop. Daarin gaan de flippers er na de flip onveranderd met veel geld vandoor.
De Moeite Waard is vanaf 29 augustus elke maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’