TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bovendien is Uitstel van Executie gestopt dus er is ruimte zat voor een nieuw huizenprogramma. Tijl Beckand presenteert in dit geval en natuurlijk doet bouwdeskundige Bob Sikkes ook weer mee.
In het nieuwe programma kopen kandidaten huizen om ze vervolgens op te knappen en met winst door te verkopen. Flippen heet dat in het jargon. De kandidaten moeten zelf het werk doen maar Bob is er om ze met raad en daad bij te staan. In een podcast vertelde Bob dat de opnamen al een tijdje bezig zijn en dat hij verbaast is over hoe slecht de kandidaten zijn voorbereid. Het is daarom nog maar de vraag of de deelnemers met winst naar huis gaat.
Op TLC en Discovery+ zijn al verschillende programma's te zien over flippen zoals Flip that House en Flip or Flop. Daarin gaan de flippers er na de flip onveranderd met veel geld vandoor.
De Moeite Waard is vanaf 29 augustus elke maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel