TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bovendien is Uitstel van Executie gestopt dus er is ruimte zat voor een nieuw huizenprogramma. Tijl Beckand presenteert in dit geval en natuurlijk doet bouwdeskundige Bob Sikkes ook weer mee.
In het nieuwe programma kopen kandidaten huizen om ze vervolgens op te knappen en met winst door te verkopen. Flippen heet dat in het jargon. De kandidaten moeten zelf het werk doen maar Bob is er om ze met raad en daad bij te staan. In een podcast vertelde Bob dat de opnamen al een tijdje bezig zijn en dat hij verbaast is over hoe slecht de kandidaten zijn voorbereid. Het is daarom nog maar de vraag of de deelnemers met winst naar huis gaat.
Op TLC en Discovery+ zijn al verschillende programma's te zien over flippen zoals Flip that House en Flip or Flop. Daarin gaan de flippers er na de flip onveranderd met veel geld vandoor.
De Moeite Waard is vanaf 29 augustus elke maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'