TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens journalist Mark Koster gaan we het entertainmentprogramma RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond zien. Dit maakte hij bekend in de podcast De Mediaweek, die hij samen met mediakenner Tina Nijkamp maakt.
Dat RTL Boulevard twee keer per avond te zien zal zijn, heeft volgens Mark te maken met het succes van het programma B&B Vol Liefde. ''Wat gaan ze dus nu doen bij RTL? Na de uitzending van B&B Vol Liefde gelijk weer een aflevering van Boulevard'', vertelt de journalist. ''Met andere woorden: we hebben twee Boulevards op één avond.'' Het lijkt dus een soort aftertalk te worden.
Mediakenner Tina Nijkamp vindt deze zomerprogrammering een heel goed idee. ''Ik vind het heel slim. RTL had natuurlijk altijd wel een probleem in de zomer na B&B Vol Liefde, dan stortte het in. De talkshow gaat altijd even eruit, dus op die plek stond niks. Wat ze dan deden was bijvoorbeeld Kopen Zonder Kijken herhalen, en dan het laatste nieuws.''
''B&B Vol Liefde is natuurlijk een megahit. Dus ik vind dit heel slim'', aldus Tina in haar podcast De Mediaweek. ''De zomer kunnen we nu al wel concluderen, die wordt van RTL 4. Dat is de winnaar.''
Het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde gaat deze zomer van start. De startdatum is nog niet bekend. Of RTL Boulevard echt twee keer per avond te zien is in de zomer, moet nog officieel bevestigd worden.
Partnerbijdrage
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier