TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens journalist Mark Koster gaan we het entertainmentprogramma RTL Boulevard deze zomer twee keer per avond zien. Dit maakte hij bekend in de podcast De Mediaweek, die hij samen met mediakenner Tina Nijkamp maakt.
Dat RTL Boulevard twee keer per avond te zien zal zijn, heeft volgens Mark te maken met het succes van het programma B&B Vol Liefde. ''Wat gaan ze dus nu doen bij RTL? Na de uitzending van B&B Vol Liefde gelijk weer een aflevering van Boulevard'', vertelt de journalist. ''Met andere woorden: we hebben twee Boulevards op één avond.'' Het lijkt dus een soort aftertalk te worden.
Mediakenner Tina Nijkamp vindt deze zomerprogrammering een heel goed idee. ''Ik vind het heel slim. RTL had natuurlijk altijd wel een probleem in de zomer na B&B Vol Liefde, dan stortte het in. De talkshow gaat altijd even eruit, dus op die plek stond niks. Wat ze dan deden was bijvoorbeeld Kopen Zonder Kijken herhalen, en dan het laatste nieuws.''
''B&B Vol Liefde is natuurlijk een megahit. Dus ik vind dit heel slim'', aldus Tina in haar podcast De Mediaweek. ''De zomer kunnen we nu al wel concluderen, die wordt van RTL 4. Dat is de winnaar.''
Het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde gaat deze zomer van start. De startdatum is nog niet bekend. Of RTL Boulevard echt twee keer per avond te zien is in de zomer, moet nog officieel bevestigd worden.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien