TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt dat de gemeente Hilversum het Mediapark inmiddels officieel tot nader order heeft bestempeld als 'veiligheidsrisicogebied'.
Toen de redactie van RTL Boulevard als gevolg van een ernstige terreurdreiging na afgelopen weekend noodgedwongen moest uitwijken naar het Mediapark werd door de gemeente een noodverordening afgegeven die de veiligheid van de makers moest garanderen. Zo werd de nieuwe studio bewaakt door bewapende beveiligers.
Maar zo'n noodverordening is slechts 12 uur geldig. De gemeente Hilversum heeft dinsdag echter besloten om de verordening permanent te maken. Op het gehele Mediapark mag de politie voorlopig preventief fouilleren en kunnen auto's doorzocht worden. Wanneer de verordening wordt opgeheven is niet duidelijk, ook om de veiligheid van de betrokkenen te waarborgen.
Boulevard-deskundige Diederik Jekel liet al eerder op Instagram doorschemeren dat de nieuwe studio, doorgaans in gebruik voor sportuitzendingen, meer is dan een tijdelijke noodoplossing. In zijn post schreef hij: "Het is wennen in een nieuwe studio, die nog niet de gezelligheid en ziel heeft van de oude locatie. Maar dat komt wel weer."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt