TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL gaat door met Hotter Than My Daughter. Presentatrice Bridget Maasland mag voor de omroep een nieuw seizoen van het realityprogramma maken.
De 46-jarige Bridget maakte het nieuws over haar tweede seizoen van Hotter Than My Daugther zelf bekend via Instagram.
Bij de bekendmaking plaatste Bridget ook een oproep om kandidaten op te geven voor het make over-programma waarvan inmiddels negen seizoenen gemaakt zijn. Het programma draait allang niet meer uitsluitend om moeders en dochters, ook vaders en zonen zijn welkom. In het negende seizoen had daarnaast een moeder haar dochter opgegeven.
Hotter Than My Daughter was jarenlang te zien bij RTL4 en was met Gordon als presentator goed voor een gemiddelde van één miljoen kijkers in de beginjaren. Inmiddels is het format dus van zender gewisseld en dat komt de kijkcijfers eigenlijk niet ten goede. Het gemiddelde van Bridget ligt rond de 350.000 kijkers.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'