TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL gaat door met Hotter Than My Daughter. Presentatrice Bridget Maasland mag voor de omroep een nieuw seizoen van het realityprogramma maken.
De 46-jarige Bridget maakte het nieuws over haar tweede seizoen van Hotter Than My Daugther zelf bekend via Instagram.
Bij de bekendmaking plaatste Bridget ook een oproep om kandidaten op te geven voor het make over-programma waarvan inmiddels negen seizoenen gemaakt zijn. Het programma draait allang niet meer uitsluitend om moeders en dochters, ook vaders en zonen zijn welkom. In het negende seizoen had daarnaast een moeder haar dochter opgegeven.
Hotter Than My Daughter was jarenlang te zien bij RTL4 en was met Gordon als presentator goed voor een gemiddelde van één miljoen kijkers in de beginjaren. Inmiddels is het format dus van zender gewisseld en dat komt de kijkcijfers eigenlijk niet ten goede. Het gemiddelde van Bridget ligt rond de 350.000 kijkers.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven