TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL gaat door met Hotter Than My Daughter. Presentatrice Bridget Maasland mag voor de omroep een nieuw seizoen van het realityprogramma maken.
De 46-jarige Bridget maakte het nieuws over haar tweede seizoen van Hotter Than My Daugther zelf bekend via Instagram.
Bij de bekendmaking plaatste Bridget ook een oproep om kandidaten op te geven voor het make over-programma waarvan inmiddels negen seizoenen gemaakt zijn. Het programma draait allang niet meer uitsluitend om moeders en dochters, ook vaders en zonen zijn welkom. In het negende seizoen had daarnaast een moeder haar dochter opgegeven.
Hotter Than My Daughter was jarenlang te zien bij RTL4 en was met Gordon als presentator goed voor een gemiddelde van één miljoen kijkers in de beginjaren. Inmiddels is het format dus van zender gewisseld en dat komt de kijkcijfers eigenlijk niet ten goede. Het gemiddelde van Bridget ligt rond de 350.000 kijkers.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen