TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL gaat door met Hotter Than My Daughter. Presentatrice Bridget Maasland mag voor de omroep een nieuw seizoen van het realityprogramma maken.
De 46-jarige Bridget maakte het nieuws over haar tweede seizoen van Hotter Than My Daugther zelf bekend via Instagram.
Bij de bekendmaking plaatste Bridget ook een oproep om kandidaten op te geven voor het make over-programma waarvan inmiddels negen seizoenen gemaakt zijn. Het programma draait allang niet meer uitsluitend om moeders en dochters, ook vaders en zonen zijn welkom. In het negende seizoen had daarnaast een moeder haar dochter opgegeven.
Hotter Than My Daughter was jarenlang te zien bij RTL4 en was met Gordon als presentator goed voor een gemiddelde van één miljoen kijkers in de beginjaren. Inmiddels is het format dus van zender gewisseld en dat komt de kijkcijfers eigenlijk niet ten goede. Het gemiddelde van Bridget ligt rond de 350.000 kijkers.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'