TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt een tweede seizoen van Chantals Beauty Camper. Het drietal Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff geeft in het programma mensen die het verdienen een make-over.
Het eerste seizoen van Chantals Beauty Camper was een redelijke hit bij RTL4. Het programma trok wekelijks rond de miljoen kijkers, waardoor zenderdirecteur Peter van der Vorst besloot zijn zegen te geven voor een vervolg.
Terwijl Fred en Leco de onbekende Nederlanders een make-over gaven, nam Chantal de dagelijkse bezigheden van de deelnemers voor haar rekening. Voor het tweede seizoen zoekt het drietal nog naar geschikte kandidaten.
Het tweede seizoen van Chantals Beauty Camper moet komend najaar te zien zijn op RTL4.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay