TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Exclusief kampt met enige opstartproblemen. Het programma zag eind december het levenslicht als talkshow met typetjes die door deep fake technologie levensecht leken. Na vernietigende recensies werd het format veranderd van praatprogramma tot nieuwsquiz.
In de nieuwe opzet was Beau van Erven Dorens ineens geen gespreksleider meer maar quizmaster. De persiflages van koningin Máxima en premier Rutte waren teamcaptains die samen met gasten Gerard Joling en Francis van Broekhuizen vragen over nieuwsfeiten probeerden te beantwoorden. Vragen die Beau stelde vanachter een pijnlijk klein bureautje.
Al na een week werd die samenstelling omgegooid. In de derde aflevering waren de typetjes uitsluitend nog te zien in korte, opgenomen items. Francis en Gerard hadden zoveel onderlinge chemie dat ze zonder verdere uitleg ineens waren gepromoveerd tot teamcaptains en Beau zat ook opeens acher een desk waar een volwassen man wél zijn knieën onder kwijt kon.
Dat neemt niet weg dat de kritieken op RTL Exclusief vernietigend zijn. Zo laat AD-columnist Angela de Jong geen spaan heel van het programma dat ze een 'schandvlek' noemt en een kloon van Beste kijkers. Bij RTL Boulevard speculeerde Rob Goossens zelfs openlijk over een vroegtijdig einde van het programma.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4