TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Exclusief kampt met enige opstartproblemen. Het programma zag eind december het levenslicht als talkshow met typetjes die door deep fake technologie levensecht leken. Na vernietigende recensies werd het format veranderd van praatprogramma tot nieuwsquiz.
In de nieuwe opzet was Beau van Erven Dorens ineens geen gespreksleider meer maar quizmaster. De persiflages van koningin Máxima en premier Rutte waren teamcaptains die samen met gasten Gerard Joling en Francis van Broekhuizen vragen over nieuwsfeiten probeerden te beantwoorden. Vragen die Beau stelde vanachter een pijnlijk klein bureautje.
Al na een week werd die samenstelling omgegooid. In de derde aflevering waren de typetjes uitsluitend nog te zien in korte, opgenomen items. Francis en Gerard hadden zoveel onderlinge chemie dat ze zonder verdere uitleg ineens waren gepromoveerd tot teamcaptains en Beau zat ook opeens acher een desk waar een volwassen man wél zijn knieën onder kwijt kon.
Dat neemt niet weg dat de kritieken op RTL Exclusief vernietigend zijn. Zo laat AD-columnist Angela de Jong geen spaan heel van het programma dat ze een 'schandvlek' noemt en een kloon van Beste kijkers. Bij RTL Boulevard speculeerde Rob Goossens zelfs openlijk over een vroegtijdig einde van het programma.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien