TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Exclusief kampt met enige opstartproblemen. Het programma zag eind december het levenslicht als talkshow met typetjes die door deep fake technologie levensecht leken. Na vernietigende recensies werd het format veranderd van praatprogramma tot nieuwsquiz.
In de nieuwe opzet was Beau van Erven Dorens ineens geen gespreksleider meer maar quizmaster. De persiflages van koningin Máxima en premier Rutte waren teamcaptains die samen met gasten Gerard Joling en Francis van Broekhuizen vragen over nieuwsfeiten probeerden te beantwoorden. Vragen die Beau stelde vanachter een pijnlijk klein bureautje.
Al na een week werd die samenstelling omgegooid. In de derde aflevering waren de typetjes uitsluitend nog te zien in korte, opgenomen items. Francis en Gerard hadden zoveel onderlinge chemie dat ze zonder verdere uitleg ineens waren gepromoveerd tot teamcaptains en Beau zat ook opeens acher een desk waar een volwassen man wél zijn knieën onder kwijt kon.
Dat neemt niet weg dat de kritieken op RTL Exclusief vernietigend zijn. Zo laat AD-columnist Angela de Jong geen spaan heel van het programma dat ze een 'schandvlek' noemt en een kloon van Beste kijkers. Bij RTL Boulevard speculeerde Rob Goossens zelfs openlijk over een vroegtijdig einde van het programma.
Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027
10:53Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?