TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het van oorsprong Zuid-Koreaanse format is van dezelfde makers als The masked singer en is inmiddels ook in productie in de Verenigde Staten als I can see your voice. Ken Jeong (foto) is aangesteld als presentator.
Iedere aflevering krijgt een BN'er panel acht kandidaten te zien die een playbackoptreden neer zetten. Aan de hand van die performance moeten ze zien te raden wie van hen daadwerkelijk kan zingen en wie heel erg goed doet alsof. In de loop van het programma vallen steeds deelnemers af tot er één lipsynchende 'zanger' overblijft.
De lol van dit format zit in 't feit dat er iedere aflevering een bekende gastartiest is die aan het eind van de show met de overgebleven kandidaat in duet gaat. Pas dan blijkt of de persoon echt kan zingen of dat 't een potje vals gekraai wordt.
Wanneer de Nederlandse versie van I can see your voice op de buis komt is nog niet bekend.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom