TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook 6 Inside viel in de prijzen, het entertainmentprogramma met Albert Verlinde kreeg de publieksprijs voor slechtste programma. Een van de kijkers motiveerde zijn keuze als volgt: 'nieuwsprogramma zonder nieuws'.
De TV Knol is een nieuwe tv-prijs die in het leven is geroepen door vakmediaplatform Spreekbuis. De bedenkers werden geïnspireerd door de Loden Leeuw, de prijs voor de slechtste reclame. Juryleden zijn Richard Otto (uitgever Spreekbuis), Maarten Hafkamp (mediajournalist Adformatie) en Vincent Bijlo (columnist en cabaretier).
Twan Huys verdient volgens de jury de prijs hierom: 'RTL Late Night met Twan Huys was al vanaf de start gedoemd te mislukken. Huys straalde niet uit dat hij zin had in deze show en er was geen chemie met de gasten, laat staan met de kijker. Het programma werd niet voor niets voortijdig gestaakt.’
De veel bekritiseerde Yvon Jaspers krijgt ook nog een keer op haar donder van de jury. Ze klaagde bij Pauw over het onrecht dat haar was aangedaan nadat er een discussie ontstond over haar geschnabbel bij een grote speler in veevoer. 'Het was verbijsterend om te zien wat een enorme plaat deze presentatrice tijdens deze uitzending voor haar hoofd heeft. Haar boerenhorkengedrag maakt dit de ultieme TV-blunder van tv-seizoen 2018/2019.'
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers