TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook 6 Inside viel in de prijzen, het entertainmentprogramma met Albert Verlinde kreeg de publieksprijs voor slechtste programma. Een van de kijkers motiveerde zijn keuze als volgt: 'nieuwsprogramma zonder nieuws'.
De TV Knol is een nieuwe tv-prijs die in het leven is geroepen door vakmediaplatform Spreekbuis. De bedenkers werden geïnspireerd door de Loden Leeuw, de prijs voor de slechtste reclame. Juryleden zijn Richard Otto (uitgever Spreekbuis), Maarten Hafkamp (mediajournalist Adformatie) en Vincent Bijlo (columnist en cabaretier).
Twan Huys verdient volgens de jury de prijs hierom: 'RTL Late Night met Twan Huys was al vanaf de start gedoemd te mislukken. Huys straalde niet uit dat hij zin had in deze show en er was geen chemie met de gasten, laat staan met de kijker. Het programma werd niet voor niets voortijdig gestaakt.’
De veel bekritiseerde Yvon Jaspers krijgt ook nog een keer op haar donder van de jury. Ze klaagde bij Pauw over het onrecht dat haar was aangedaan nadat er een discussie ontstond over haar geschnabbel bij een grote speler in veevoer. 'Het was verbijsterend om te zien wat een enorme plaat deze presentatrice tijdens deze uitzending voor haar hoofd heeft. Haar boerenhorkengedrag maakt dit de ultieme TV-blunder van tv-seizoen 2018/2019.'
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'