TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank en Rogier zijn privé gebrouilleerd met elkaar, maar voor televisie werken ze nog altijd samen. RTL-zenderdirecteur Peter van der Vorst is het zat dat zijn sterren de media gebruiken om gal over elkaar te spuwen en grijpt in.
Van Peter mogen Frank en Rogier namelijk niks meer over elkaar zeggen in de media. Saillant detail is dat Frank Jansen die mededeling wereldkundig maakte via De Telegraaf. “Van Peter van der Vorst, onze tv-directeur, moeten we onze mond houden en ik heb beloofd dat ook te doen.”
De stylisten maken voor RTL nu samen het programma De Druiventros: D'r Op of D'r Onder. Volgens Frank is de chemie tussen hem en Rogier Smit nog altijd aanwezig. “We zijn volwassen mensen en we zijn bovendien professionals. Onze problemen hebben geen weerslag op ons werk. Meer kan en mag ik er niet over zeggen.”
Frank en Rogier waren negentien jaar samen. De stylisten werden bekend als presentatoren van Paleis voor een prikkie op SBS6. Daarop nam RTL hen over door ze een driejarig contract aan te bieden.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'