TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zondagavond van RTL4 staat voorlopig nog in het teken van het nieuwe programma The Floor, maar ook daarna kunnen we door blijven quizzen.
Chantal Janzen neemt namelijk het stokje over van Edson da Graça, want de presentatrice is terug met een nieuw seizoen van Beat the Champions.
Op Nieuwjaarsdag kregen kijkers nog een VIP-editie van de quiz voorgeschoteld, maar nu is het weer tijd voor een reguliere versie. Uiteraard keren de vaste ‘champions’ Devrim Aslan, Nynke de Jong, Diederik Jekel, Abel Gilsing en Cindy Hemink ook weer terug in het derde seizoen.
In Beat the Champions neemt een kandidaat het op tegen vijf ervaren superquizzers om een geldbedrag te winnen. Hoe meer Champions hij durft uit te dagen, hoe meer geld er gewonnen kan worden. De quizshow is met gemiddeld zo'n 1 miljoen kijkers een kijkcijfersucces voor RTL 4 te noemen.
Beat the Champions is vanaf zondag 5 maart om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los