TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zondagavond van RTL4 staat voorlopig nog in het teken van het nieuwe programma The Floor, maar ook daarna kunnen we door blijven quizzen.
Chantal Janzen neemt namelijk het stokje over van Edson da Graça, want de presentatrice is terug met een nieuw seizoen van Beat the Champions.
Op Nieuwjaarsdag kregen kijkers nog een VIP-editie van de quiz voorgeschoteld, maar nu is het weer tijd voor een reguliere versie. Uiteraard keren de vaste ‘champions’ Devrim Aslan, Nynke de Jong, Diederik Jekel, Abel Gilsing en Cindy Hemink ook weer terug in het derde seizoen.
In Beat the Champions neemt een kandidaat het op tegen vijf ervaren superquizzers om een geldbedrag te winnen. Hoe meer Champions hij durft uit te dagen, hoe meer geld er gewonnen kan worden. De quizshow is met gemiddeld zo'n 1 miljoen kijkers een kijkcijfersucces voor RTL 4 te noemen.
Beat the Champions is vanaf zondag 5 maart om 20:00 uur te zien op RTL4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje