TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zondagavond van RTL4 staat voorlopig nog in het teken van het nieuwe programma The Floor, maar ook daarna kunnen we door blijven quizzen.
Chantal Janzen neemt namelijk het stokje over van Edson da Graça, want de presentatrice is terug met een nieuw seizoen van Beat the Champions.
Op Nieuwjaarsdag kregen kijkers nog een VIP-editie van de quiz voorgeschoteld, maar nu is het weer tijd voor een reguliere versie. Uiteraard keren de vaste ‘champions’ Devrim Aslan, Nynke de Jong, Diederik Jekel, Abel Gilsing en Cindy Hemink ook weer terug in het derde seizoen.
In Beat the Champions neemt een kandidaat het op tegen vijf ervaren superquizzers om een geldbedrag te winnen. Hoe meer Champions hij durft uit te dagen, hoe meer geld er gewonnen kan worden. De quizshow is met gemiddeld zo'n 1 miljoen kijkers een kijkcijfersucces voor RTL 4 te noemen.
Beat the Champions is vanaf zondag 5 maart om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zien: het spectaculaire finale-duel tussen Floor en Pascale in The Winner Takes It All (video)
09:37André van Duin en Janny van der Heijden komen met nieuw dierenprogramma Beestenboel
08:52De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart