TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zondagavond van RTL4 staat voorlopig nog in het teken van het nieuwe programma The Floor, maar ook daarna kunnen we door blijven quizzen.
Chantal Janzen neemt namelijk het stokje over van Edson da Graça, want de presentatrice is terug met een nieuw seizoen van Beat the Champions.
Op Nieuwjaarsdag kregen kijkers nog een VIP-editie van de quiz voorgeschoteld, maar nu is het weer tijd voor een reguliere versie. Uiteraard keren de vaste ‘champions’ Devrim Aslan, Nynke de Jong, Diederik Jekel, Abel Gilsing en Cindy Hemink ook weer terug in het derde seizoen.
In Beat the Champions neemt een kandidaat het op tegen vijf ervaren superquizzers om een geldbedrag te winnen. Hoe meer Champions hij durft uit te dagen, hoe meer geld er gewonnen kan worden. De quizshow is met gemiddeld zo'n 1 miljoen kijkers een kijkcijfersucces voor RTL 4 te noemen.
Beat the Champions is vanaf zondag 5 maart om 20:00 uur te zien op RTL4.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
