TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We hebben er weleens met Gerard over gesproken, maar RTL heeft vooralsnog geen concrete plannen voor een dergelijk programma”, zo las Diederik Jekel de verklaring van zijn werkgever voor. Niet concreet dus. Misschien zijn ze dus alsnog op een idee gebracht, wie weet.
Weekend-hoofdredacteur Bart Ettekoven wist bij PrivéTV te melden dat Gerard Joling op zoek gaat naar een heer via een programma op RTL4. De 60-jarige volkszanger zou daarmee de opvolger worden van Gaby Blaaser, die in The Bachelorette op zoek gaat naar een man. Haar avonturen zijn te volgen via Videoland.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden