TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We hebben er weleens met Gerard over gesproken, maar RTL heeft vooralsnog geen concrete plannen voor een dergelijk programma”, zo las Diederik Jekel de verklaring van zijn werkgever voor. Niet concreet dus. Misschien zijn ze dus alsnog op een idee gebracht, wie weet.
Weekend-hoofdredacteur Bart Ettekoven wist bij PrivéTV te melden dat Gerard Joling op zoek gaat naar een heer via een programma op RTL4. De 60-jarige volkszanger zou daarmee de opvolger worden van Gaby Blaaser, die in The Bachelorette op zoek gaat naar een man. Haar avonturen zijn te volgen via Videoland.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)