TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Humberto Tan halverwege augustus de (Olympische) sportzomer heeft afgesloten is er tot begin oktober doordeweeks geen late night praatprogramma meer te zien op RTL 4. Dit meldt tv-expert Joost Maiburg op zijn Instagramkanaal Kijk op kijkcijfers.
Het alternatief is spelprogramma Wat een dag! In deze gloednieuwe, live uitgezonden nieuwsquiz behandelt Leonie ter Braak de dagelijkse actualiteit. De finale wordt zelfs op locatie in het land gespeeld. Verslaggever Quinty Misiedjan kan bij iedereen aanbellen om de ontknoping van het spel rechtstreeks bij mensen vanuit de eigen huiskamer mee te beleven. De quiz begint in augustus en loopt tot en met 4 vrijdag 4 oktober.
Met deze programmeerkeuze breekt de zenderleiding van RTL met een jarenlange talkshowtraditie en dat is best opmerkelijk. De NPO zet in het nieuwe tv-seizoen juist volop in op talkshows. Eva Jinek start in de vooravond en Sophie Hilbrand en (af en toe) Jeroen Pauw nemen de late avond voor hun rekening. RTL lijkt het tv-duo ruim baan te geven door vaste talkshowgezichten Beau van Erven Dorens, Humberto Tan en Renze Klamer vrijaf te geven.
Klamer heeft niet helemaal vrij: volgens de schema's is hij vanaf zondag 1 september weer te zien met Renze op zondag.
Wat een dag! is vanaf maandag 12 augustus te zien rond 22.45 uur.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
                        Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025
06:47Vanavond op TV: Een huis vol herinneringen, Erasmus MC 24/7, Honest Thief
19:39Producent Banijay bevestigt terugkeer Temptation Island