TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal begon haar imposante carrière in het theater, waarin ze te zien was in onder andere Saturday Night Fever, Wicked en Petticoat. Die laatste werd zelfs speciaal voor haar geschreven.
Het multitalent zal de rol van Sally Bowles gaan spelen, in een nieuwe, grootschalige versie van de musicalhit Cabaret, die zich afspeelt in het Berlijn van de jaren '30. Bowles is een nachtclubzangeres, dus voldoende gelegenheid voor Chantal om haar gouden keeltje door het theater te laten klinken. Het is overigens nog niet bekend wie de andere rollen in de musical zullen gaan spelen.
Janzen kan in ieder geval niet wachten om het toneel weer op te gaan: 'Ik vind het een eer om volgend jaar voor deze periode terug te keren naar mijn eerste grote liefde: musicaltheater', zo laat ze weten in een persbericht over dit bijzondere nieuws.
Caberet met Chantal Janzen zal vanaf eind 2026 enkele maanden te zien zijn in het DeLaMar-theater in Amsterdam. We moeten dus nog heel even geduld hebben.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'