TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn maakte zijn debuut als oudejaarsconferencier zelf bekend in RTL Boulevard.
Koning (41) is van huis uit stand up comedian en toert de afgelopen jaren met programma's als Koning chaos, Koning van de lach en Koning te rijk langs de theaters. Ook was hij in 2018 een van de drie Gabbers naast Najib Amhali en Roué van der Veer. Toch kennen de meeste tv-kijkers hem van zijn bijdrages aan RTL-panelshows als Beste kijkers, Het zijn net mensen en Praat Nederlands met me. Ook vervulde hij een aantal weken de sidekick-rol in RTL Late Night.
Helemaal nieuw zijn eindejaarsconferences niet voor hem. In 2014 en 2015 nam hij al een voorschot op een komische terugblik in zijn Sint en nieuw conferences. In 2018 leverde hij een komische bijdrage aan het RTL eindejaarsprogramma Fout en nieuw.
Lees ook: Claudia de Breij speelt haar oudejaarsconference live
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster