TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn maakte zijn debuut als oudejaarsconferencier zelf bekend in RTL Boulevard.
Koning (41) is van huis uit stand up comedian en toert de afgelopen jaren met programma's als Koning chaos, Koning van de lach en Koning te rijk langs de theaters. Ook was hij in 2018 een van de drie Gabbers naast Najib Amhali en Roué van der Veer. Toch kennen de meeste tv-kijkers hem van zijn bijdrages aan RTL-panelshows als Beste kijkers, Het zijn net mensen en Praat Nederlands met me. Ook vervulde hij een aantal weken de sidekick-rol in RTL Late Night.
Helemaal nieuw zijn eindejaarsconferences niet voor hem. In 2014 en 2015 nam hij al een voorschot op een komische terugblik in zijn Sint en nieuw conferences. In 2018 leverde hij een komische bijdrage aan het RTL eindejaarsprogramma Fout en nieuw.
Lees ook: Claudia de Breij speelt haar oudejaarsconference live
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis