TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers komen nu het Robinson seizoen er voor de helft op zit met een verklaring voor de geluidsoverlast: het blijkt geen technisch mankement.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Expeditie Robinson speelt zich dit jaargang af op de Langkawi eilandengroep voor de kust van Maleisië. De eilandjes zijn grotendeels onbewoond, maar er huist wel een aanzienlijke insectenpopulatie. Met name cicaden welen er tierig. De dieren vibreren de platen op lijf en dat zorgt voor een kenmerkende bromtoon die nog luider is dan dat van de krekels die we in Nederland kennen.
De crew van Expeditie Robinson laat de duizenden beestjes zien in een video. Er is slecht nieuws voor kijkers die zich aan de piepende bromtoon storen: het is onmogelijk om het overheersende achtergrondgeluid van de cicaden uit de afleveringen te knippen.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
10:00Emma Wortelboer presenteert Daten in het Dorp: op Texel: 'Ik zeg wat ik denk en vind'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'