TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL werkt aan een nieuw dagelijks humoristisch actualiteitenprogramma. Het is de bedoeling dat het nieuwe programma een paar weken wordt uitgezonden in de zomer, wanneer er geen talkshow is. Op dit moment wordt er personeel gezocht voor de show.
Wie het programma gaat presenteren is ook nog niet bekend. De productiemaatschappij van Martijn Krabbé is betrokken bij de ontwikkeling, maar hij wordt niet het gezicht. Bij RTL Boulevard werd geopperd dat dit misschien een mooi klusje is voor de net van SBS aangetrokken Leonie ter Braak.
Iemand als Tijl Beckand of Ruben Nicolai is natuurlijk ook een optie. Vorig jaar vulde Renze Klamer de zomertijd nog met een late night talkshow. Op dit moment is Beau van Erven Dorens te zien op de late avond, hij wordt vanaf 1 mei weer afgelost door Eva Jinek die daarna met zwangerschapsverlof gaat.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug