TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL werkt aan een nieuw dagelijks humoristisch actualiteitenprogramma. Het is de bedoeling dat het nieuwe programma een paar weken wordt uitgezonden in de zomer, wanneer er geen talkshow is. Op dit moment wordt er personeel gezocht voor de show.
Wie het programma gaat presenteren is ook nog niet bekend. De productiemaatschappij van Martijn Krabbé is betrokken bij de ontwikkeling, maar hij wordt niet het gezicht. Bij RTL Boulevard werd geopperd dat dit misschien een mooi klusje is voor de net van SBS aangetrokken Leonie ter Braak.
Iemand als Tijl Beckand of Ruben Nicolai is natuurlijk ook een optie. Vorig jaar vulde Renze Klamer de zomertijd nog met een late night talkshow. Op dit moment is Beau van Erven Dorens te zien op de late avond, hij wordt vanaf 1 mei weer afgelost door Eva Jinek die daarna met zwangerschapsverlof gaat.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’