TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het spelprogramma strijden elke week twee teams bestaande uit bekende Nederlanders en bekende Vlamingen tegen elkaar. In verschillende ronden wordt uitgezocht wat zij weten over Hollandse fenomenen, vooroordelen of tradities en er wordt gekeken hoe dat bij de zuiderburen is. Is Vlaanderen dan zoveel plezanter dan Nederland?
De groepjes bekende Nederlandsers en Belgen worden bijgestaan door teamcaptains Ruben Nicolai (NL) en Niels Destadsbader (BE). Laatstgenoemde vervanger acteur Louis Talpe als leider.
RTL heeft het programma inmiddels bevestigd, maar eigenlijk was het een publiek geheim dat Holland-België terug zou komen. Er werd namelijk al enige tijd naar publiek gezocht. Het is nog niet bekend wanneer het nieuwe, tweede seizoen te zien zal zijn bij de RTL4. Het eerste seizoen bestond uit vijf afleveringen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'