TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het spelprogramma strijden elke week twee teams bestaande uit bekende Nederlanders en bekende Vlamingen tegen elkaar. In verschillende ronden wordt uitgezocht wat zij weten over Hollandse fenomenen, vooroordelen of tradities en er wordt gekeken hoe dat bij de zuiderburen is. Is Vlaanderen dan zoveel plezanter dan Nederland?
De groepjes bekende Nederlandsers en Belgen worden bijgestaan door teamcaptains Ruben Nicolai (NL) en Niels Destadsbader (BE). Laatstgenoemde vervanger acteur Louis Talpe als leider.
RTL heeft het programma inmiddels bevestigd, maar eigenlijk was het een publiek geheim dat Holland-België terug zou komen. Er werd namelijk al enige tijd naar publiek gezocht. Het is nog niet bekend wanneer het nieuwe, tweede seizoen te zien zal zijn bij de RTL4. Het eerste seizoen bestond uit vijf afleveringen.
De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter
15:37Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer overweegt emigratie naar Kenia