TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL7 voegt Dirk Kuyt toe aan de analistenpool. Bij de zender zijn sinds dit seizoen de Champions League-wedstrijden te zien.
Kuyt begon zijn loopbaan als analist nog niet zo lang geleden bij Ziggo Sport. Die zender heeft ook de rechten van de Champions League, maar RTL7 krijgt iedere speelronde de eerste keuze.
De klus van Kuyt bij RTL7 is geen exclusieve. De oud-voetballer, die onder andere bij FC Utrecht, Feyenoord en Liverpool furore maakte, kan zodoende ook bij andere zenders opduiken. Eerder deze zomer deed Ziggo Sport-analist Marco van Basten dat ook door voor de NOS het EK te analyseren.
Humberto Tan presenteert straks de avonden rondom de wedstrijden in het kampioenenbal en RTL7 heeft inmiddels een behoorlijk sterrenensemble weten te strikken. Naast Kuyt analyseren ook Wesley Sneijder en Ron Vlaar straks de duels van onder andere Ajax en mogelijk PSV. De Eindhovenaren spelen in de laatste kwalificatieronde tegen Benfica. Het hoofdtoernooi begint op 14 september.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze