TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum kruipt voor een nieuw Powned-programma weer achter het stuur in zijn taxi. Na De hofkar maakt de presentator nu een variant: De klimaatkar.
Rutger kwam op het idee voor De klimaatkar naar aanleiding van de Klimaattop die van 31 oktober tot en met 12 november plaatsvindt in Glasgow. In elke aflevering ontvangt de presentator een gast om het klimaat te bespreken.
Zo gaat Castricum in gesprek met onder anderen meteoroloog Gerrit Hiemstra, BoerBurgerBeweging-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas, demissionair staatssecretaris Dilan Yeşilgöz-Zegerius en cabaretiers Dolf Jansen en Ruben van der Meer.
Van De klimaatkar maakt Castricum tien afleveringen. De eerste is op maandag 1 november te zien bij Powned op NPO2.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Jennie Jelies komende tijd minder in Spanje te vinden
11:30Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface