TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum kruipt voor een nieuw Powned-programma weer achter het stuur in zijn taxi. Na De hofkar maakt de presentator nu een variant: De klimaatkar.
Rutger kwam op het idee voor De klimaatkar naar aanleiding van de Klimaattop die van 31 oktober tot en met 12 november plaatsvindt in Glasgow. In elke aflevering ontvangt de presentator een gast om het klimaat te bespreken.
Zo gaat Castricum in gesprek met onder anderen meteoroloog Gerrit Hiemstra, BoerBurgerBeweging-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas, demissionair staatssecretaris Dilan Yeşilgöz-Zegerius en cabaretiers Dolf Jansen en Ruben van der Meer.
Van De klimaatkar maakt Castricum tien afleveringen. De eerste is op maandag 1 november te zien bij Powned op NPO2.
Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'
22:22Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!