TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum kruipt voor een nieuw Powned-programma weer achter het stuur in zijn taxi. Na De hofkar maakt de presentator nu een variant: De klimaatkar.
Rutger kwam op het idee voor De klimaatkar naar aanleiding van de Klimaattop die van 31 oktober tot en met 12 november plaatsvindt in Glasgow. In elke aflevering ontvangt de presentator een gast om het klimaat te bespreken.
Zo gaat Castricum in gesprek met onder anderen meteoroloog Gerrit Hiemstra, BoerBurgerBeweging-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas, demissionair staatssecretaris Dilan Yeşilgöz-Zegerius en cabaretiers Dolf Jansen en Ruben van der Meer.
Van De klimaatkar maakt Castricum tien afleveringen. De eerste is op maandag 1 november te zien bij Powned op NPO2.
Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal
15:09Het is einde verhaal voor Robert en Roxy in De Bondgenoten
13:26De streamingtip van de week: A Good Girl's Guide to Murder seizoen 2 op Netflix
11:15Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee