TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum kruipt voor een nieuw Powned-programma weer achter het stuur in zijn taxi. Na De hofkar maakt de presentator nu een variant: De klimaatkar.
Rutger kwam op het idee voor De klimaatkar naar aanleiding van de Klimaattop die van 31 oktober tot en met 12 november plaatsvindt in Glasgow. In elke aflevering ontvangt de presentator een gast om het klimaat te bespreken.
Zo gaat Castricum in gesprek met onder anderen meteoroloog Gerrit Hiemstra, BoerBurgerBeweging-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas, demissionair staatssecretaris Dilan Yeşilgöz-Zegerius en cabaretiers Dolf Jansen en Ruben van der Meer.
Van De klimaatkar maakt Castricum tien afleveringen. De eerste is op maandag 1 november te zien bij Powned op NPO2.
Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'