TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum kruipt voor een nieuw Powned-programma weer achter het stuur in zijn taxi. Na De hofkar maakt de presentator nu een variant: De klimaatkar.
Rutger kwam op het idee voor De klimaatkar naar aanleiding van de Klimaattop die van 31 oktober tot en met 12 november plaatsvindt in Glasgow. In elke aflevering ontvangt de presentator een gast om het klimaat te bespreken.
Zo gaat Castricum in gesprek met onder anderen meteoroloog Gerrit Hiemstra, BoerBurgerBeweging-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas, demissionair staatssecretaris Dilan Yeşilgöz-Zegerius en cabaretiers Dolf Jansen en Ruben van der Meer.
Van De klimaatkar maakt Castricum tien afleveringen. De eerste is op maandag 1 november te zien bij Powned op NPO2.
Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen