TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker sprak aan de desk van het showbizzprogramma vol lof over het exclusieve interview dat de tortelduifjes deze week aan zijn blad gaven. Al dat zoetsappige gedweep schoot Sandra Schuurhof in het verkeerde keelgat.
Sandra, die zelf als royaltyverslaggever minuten zendtijd vult met de kleinste details rond de levens van gekroonde hoofden, vindt het gek dat Marco en Leontine de media opzoeken. Zeker omdat het stel, met name Leontine, ook privacy wilde: "Waarom geeft ze dan een dubbelinterview. Dat snap ik dan niet helemaal. Waarom zou je zo'n interview geven?"
Een licht verbaasde Den Aantrekker probeert er een draai aan te geven: omdat het een mooi liefdesverhaal is met dito foto's. Maar Schuurhof beet door: "We weten allemaal dat ze samen zijn. Dat posten ze zelf ook op hun socials. Dus wat hebben ze erbij te winnen op nóg meer aandacht ervoor de genereren?"
Bekijk de hele confrontatie hieronder.
Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026
08:50De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Other Woman
18:49Realityprogramma Beauty and the Geek krijgt een tweede seizoen
16:09Videoland stort zich op podcasts en strikt de populaire show Moordcast