TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker sprak aan de desk van het showbizzprogramma vol lof over het exclusieve interview dat de tortelduifjes deze week aan zijn blad gaven. Al dat zoetsappige gedweep schoot Sandra Schuurhof in het verkeerde keelgat.
Sandra, die zelf als royaltyverslaggever minuten zendtijd vult met de kleinste details rond de levens van gekroonde hoofden, vindt het gek dat Marco en Leontine de media opzoeken. Zeker omdat het stel, met name Leontine, ook privacy wilde: "Waarom geeft ze dan een dubbelinterview. Dat snap ik dan niet helemaal. Waarom zou je zo'n interview geven?"
Een licht verbaasde Den Aantrekker probeert er een draai aan te geven: omdat het een mooi liefdesverhaal is met dito foto's. Maar Schuurhof beet door: "We weten allemaal dat ze samen zijn. Dat posten ze zelf ook op hun socials. Dus wat hebben ze erbij te winnen op nóg meer aandacht ervoor de genereren?"
Bekijk de hele confrontatie hieronder.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven