TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker sprak aan de desk van het showbizzprogramma vol lof over het exclusieve interview dat de tortelduifjes deze week aan zijn blad gaven. Al dat zoetsappige gedweep schoot Sandra Schuurhof in het verkeerde keelgat.
Sandra, die zelf als royaltyverslaggever minuten zendtijd vult met de kleinste details rond de levens van gekroonde hoofden, vindt het gek dat Marco en Leontine de media opzoeken. Zeker omdat het stel, met name Leontine, ook privacy wilde: "Waarom geeft ze dan een dubbelinterview. Dat snap ik dan niet helemaal. Waarom zou je zo'n interview geven?"
Een licht verbaasde Den Aantrekker probeert er een draai aan te geven: omdat het een mooi liefdesverhaal is met dito foto's. Maar Schuurhof beet door: "We weten allemaal dat ze samen zijn. Dat posten ze zelf ook op hun socials. Dus wat hebben ze erbij te winnen op nóg meer aandacht ervoor de genereren?"
Bekijk de hele confrontatie hieronder.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal