TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker sprak aan de desk van het showbizzprogramma vol lof over het exclusieve interview dat de tortelduifjes deze week aan zijn blad gaven. Al dat zoetsappige gedweep schoot Sandra Schuurhof in het verkeerde keelgat.
Sandra, die zelf als royaltyverslaggever minuten zendtijd vult met de kleinste details rond de levens van gekroonde hoofden, vindt het gek dat Marco en Leontine de media opzoeken. Zeker omdat het stel, met name Leontine, ook privacy wilde: "Waarom geeft ze dan een dubbelinterview. Dat snap ik dan niet helemaal. Waarom zou je zo'n interview geven?"
Een licht verbaasde Den Aantrekker probeert er een draai aan te geven: omdat het een mooi liefdesverhaal is met dito foto's. Maar Schuurhof beet door: "We weten allemaal dat ze samen zijn. Dat posten ze zelf ook op hun socials. Dus wat hebben ze erbij te winnen op nóg meer aandacht ervoor de genereren?"
Bekijk de hele confrontatie hieronder.
Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
06:47Vanavond op TV: Frontlinie, André Hazes: En nu ..., The Punisher
23:59BOE! De Halloween-special van LOL: Last One Laughing is nu te zien op Prime Video
22:57Documentaire over Jade Kops in de maak: 'Het verhaal gaat verder'
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
