TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
S10, de zangeres van De Diepte, laat met deze achtste plek de acts van landen als Albanië, Letland, Litouwen, Zwitersland, Slovenië, Oekraïne en Bulgarije voor zich. Aan Armenië de taak om de show te sluiten.
Beluister hier: S10's inzending voor het Songfestival
Hoewel er altijd wordt geloot welke landen in de eerste of tweede helft van de halve finale of finale van het Eurovisie Songfestival aantreden, hebben de deelnemers geen invloed op welke plek ze precies komen te staan. De startvolgorde wordt namelijk jaarlijks bepaald door de producers van de show. Zij proberen bijvoorbeeld niet te vaak ballads achter elkaar te zetten. Ook groepen worden afgewisseld met soloartiesten.
Benieuwd hoe de rest van de halve finale op 10 eruitziet of wat de startvolgorde of 12 mei is? Bekijk het volledige schema hieronder.
De eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival vindt plaats op dinsdag 10 mei.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen